Spotkanie Pszczółek z panią Magdą i jej pieskiem Lilą

11 października 2019

Odwiedziny pani Magdy i jej pieska

W piątek 11 października odwiedziła nas pani Magda ze swoim pieskiem Lilą. Lila jest pieskiem terapeutycznym i bardzo łagodnym. Dzieci z radością przywitały się z gośćmi. Pani Magda opowiadała przedszkolakom jak zajmować się psem, czym karmić go, jak ważne jest poświęcenie pupilowi czasu na zabawę i wyprowadzenie go na spacer.

Pszczółki chętnie bawiły się z czworonożnym przyjacielem, częstowały go ulubionym przysmakiem i turlały gumową piłeczkę. Na zakończenie dzieci otrzymały od Pani Magdy kolorowankę z psem. Dziękujemy Pani Magdo i zapraszamy ponownie!

Inne artykuły z tej kategorii:

Dyżur wakacyjny w roku 2022

Dyżur wakacyjny w roku 2022

Przedstawiamy harmonogram dyżurów wakacyjnych w 2022 roku Prosimy Rodziców o przemyślenie dokonywania zapisów na dyżur. Zgłoszenia dziecka na dyżur w innym przedszkolu dokonujemy u dyrektora swojego przedszkola. Dyżur wakacyjny 2022, DOC 38,4kB

czytaj dalej
Nowe stawki żywieniowe od 01.01.2022 r.

Nowe stawki żywieniowe od 01.01.2022 r.

Zarządzenie wewnętrzne 7/2021 Dyrektora Przedszkola nr 2 w Tarnowskich Górach z dnia 30.12.2021 r. w sprawie ustalenia stawki żywieniowej dla wychowanków w Przedszkolu nr 2 w Tarnowskich Górach. Zgodnie z art. 106 ust. 3 ustawy z dn. 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe...

czytaj dalej
Dziękujemy za udział w kiermaszu!

Dziękujemy za udział w kiermaszu!

Drodzy Rodzice i kochane Dzieci! Serdecznie dziękujemy za wykonanie przepięknych dekoracji świątecznych na kiermasz. Cały dochód w kwocie 790,00 zł zostanie przekazany dla Zosi i Milenki.

czytaj dalej
Skip to content