Spotkanie Pszczółek z panią Magdą i jej pieskiem Lilą

11 października 2019

Odwiedziny pani Magdy i jej pieska

W piątek 11 października odwiedziła nas pani Magda ze swoim pieskiem Lilą. Lila jest pieskiem terapeutycznym i bardzo łagodnym. Dzieci z radością przywitały się z gośćmi. Pani Magda opowiadała przedszkolakom jak zajmować się psem, czym karmić go, jak ważne jest poświęcenie pupilowi czasu na zabawę i wyprowadzenie go na spacer.

Pszczółki chętnie bawiły się z czworonożnym przyjacielem, częstowały go ulubionym przysmakiem i turlały gumową piłeczkę. Na zakończenie dzieci otrzymały od Pani Magdy kolorowankę z psem. Dziękujemy Pani Magdo i zapraszamy ponownie!

Inne artykuły z tej kategorii:

Ogłoszenie

Ogłoszenie

Szanowni Państwo Dnia 01.09.2021 rozpoczynamy rok szkolny 2021/2022. Bardzo prosimy Państwa o przestrzeganie i stosowanie zasad bezpieczeństwa: 1.Do przedszkola z dzieckiem wchodzi  tylko jeden rodzic lub opiekun prawny. 2. Przypominamy o obowiązku...

czytaj dalej
Wirtualny spacer

Wirtualny spacer

Szanowni Rodzice, w trosce o Państwa bezpieczeństwo podjęliśmy decyzję o nieorganizowaniu w tym roku dni adaptacyjnych dla nowoprzyjętych dzieci, dlatego zapraszamy na "wirtualny spacer" po naszym przedszkolu. W zamieszczonym filmie zobaczą Państwo sale, w których...

czytaj dalej
Czujnik smogu AIRLY w Przedszkolu nr 2

Czujnik smogu AIRLY w Przedszkolu nr 2

Serdecznie dziękujemy Pani Krystynie Kosmala, Staroście Powiatu Tarnogórskiego, za piekny prezent w postaci czujnika, który będzie nam pozwalał na baczną obserwację otaczającej nas aury oraz jakości powietrza na zewnątrz. Dzięki czujnikowi będziemy mogli wybrać...

czytaj dalej
Skip to content