Spis najbliższych wydarzeń

lis 20, 2022

• 25.11. Dzień Pluszowego Misia

Proszę, aby w tym dniu dzieci przyniosły swoje ulubione misie

• 01.12. Spotkanie z Mikołajem (bez udziału rodziców)

Odbędzie się ono w godzinach porannych. Fotograf w tym dniu wykona dzieciom świąteczne zdjęcia z Mikołajem. Zakup zdjęć będzie dobrowolny.

Paczki dla dzieci zostały opłacone ze składek na Radę Rodziców.

Proszę, aby dzieci miały na sobie czerwone ubranie lub czerwony element stroju.

• 07.12. godz. 17:00 Biesiada Śląska

W tym dniu zapraszam rodziców do przedszkola na występ artystyczny dzieci oraz poczęstunek.

Uprzejmie proszę o przynoszenie darów stołu: ciast, ciasteczek, napojów, talerzyków papierowych, kubeczków itp.

W tym dniu proszę, aby dziewczynki miały na sobie białe rajstopy, spódniczki w dowolnym kolorze (mogą być kwieciste) oraz białe bluzeczki. Proszę również, aby dziewczynkom z długimi włosami zapleść włosy w dwa warkocze. Proszę nie robić wianków na włosy, mam dla każdej z dziewczynek czerwone korale.

Proszę, aby chłopcy byli ubrani w białe koszule oraz ciemne spodnie. Proszę również, aby nie mieli muszek i czapek górniczych. Dla każdego chłopca mam zieloną wstążkę do zawiązania pod szyją.

Bardzo proszę, aby dzieci przyszły już odpowiednio ubrane na popołudniową biesiadę.

• 19.12. Dekorowanie pierników

W tym dniu będziemy ozdabiać pierniki. Dekoracje do zdobienia pierników zakupione zostaną z wyprawki na materiały plastyczne.

• Grupowa wigilijka (bez udziału rodziców) w godzinach porannych.

Poinformuję o dokładnej dacie w późniejszym terminie.

Dziękuję, Barbara Adamczyk