SESJA ŚWIĄTECZNA Z ALPAKAMI.

7 grudnia 2021

Dnia 7 grudnia 2021r. nasze przedszkole odwiedziły Alpaki w pięknych świątecznych strojach. Sam wygląd Alpak wzbudził sympatię przedszkolaków, dlatego STARSZACY  nie mieli problemów, aby je pogłaskać czy przytulić. Każde z dzieci miało okazję zrobić sobie świąteczne zdjęcie z Alpakami, czego efekt możemy podziwiać poniżej…

Inne artykuły z tej kategorii:

BAL KARNAWAŁOWY

BAL KARNAWAŁOWY

Bal karnawałowy zbliża się do nas wielkimi krokami,.. Jednak, aby na ten bal się dostać, trzeba dwóm warunkom sprostać: być wesołym niesłychanie oraz piękne mieć przebranie 🙂 DZIEŃ BALU: 04 LUTY 2022 (PIĄTEK). Prosimy o przyniesienie darów stołu (kruchych...

czytaj dalej
CZARODZIEJSKI OŁÓWEK.

CZARODZIEJSKI OŁÓWEK.

Dnia 24 stycznia 2022 r. tj. poniedziałek STARSZACY wraz z ZUCHAMI udają się na wycieczkę do Centrum Kultury Karolinka w Radzionkowie na przedstawienie teatralne TEATRU WROCŁAWSKIEGO IN ART pt. "Czarodziejski ołówek". Przedstawienie rozpoczyna się o 10.10. Koszt...

czytaj dalej
Skip to content