Pszczółki piją zdrowy sok marchewkowy

4 października 2019

W dniu 3 października Pszczółki pomagały przy robieniu soku marchewkowego. Chętnie podawały pokrojone marchewki a wychowawczyni wkładała do sokowirówki. Dzieci z zaciekawieniem wyczekiwały na marchewkowy sok. Następnie nastąpiła degustacja soku, a niektórzy zdecydowali się na chrupanie zdrowej marchewki .

Inne artykuły z tej kategorii:

Język angielski  „Pszczółki” – luty (tydzień 2,3)

Język angielski „Pszczółki” – luty (tydzień 2,3)

Temat: 'Are you hungry?' (Czy jesteś głodny?) przypomnienie słownictwa związanego z jedzeniem wysłuchanie i zaśpiewanie piosenki 'Are you hungry?' wykonanie ćwiczeń: zapamiętywanie, układanie obrazków w kolejności. (Instrukcje zamieszczam również w języku polskim, ale...

czytaj dalej
Informacja dla Rodziców

Informacja dla Rodziców

Drodzy Rodzice, informuję, że Mikołaj w grupie "Pszczółek" odbędzie się 02.12.2020 r., bardzo proszę aby w tym dniu dzieci były ubrane w kolorach: biały, czerwony oraz zielony. Na prośbę Rodziców będą wykonywane zdjęcia ze Św. Mikołajem. Natomiast Wigilia grupowa...

czytaj dalej
Skip to content