Plebiscyt Dziennika Zachodniego

14 października 2019

Kochani rodzice ! Serdecznie dziękujemy za nominacje naszego przedszkola w plebiscycie Dziennika Zachodniego “Przedszkole na medal” oraz “Nauczyciel Przedszkola Roku 2019″ za nominacje Pani Joanny Wiczyńskiej wychowawcy grupy ” Zuchy”. Bardzo prosimy wszystkich zaprzyjaźnionych z Naszym przedszkolem oraz z Panią Asią o głosy w Plebiscycie. Poniżej znajdują się linki do stron gdzie można więcej dowiedzieć się o plebiscycie. Z całego serca dziękujemy !

https://dziennikzachodni.pl/p/kandydat/przedszkole-nr-2%2C529293/

https://dziennikzachodni.pl/p/kandydat/joanna-wiczynska%2C529285/

Inne artykuły z tej kategorii:

Zebranie z Rodzicami

Zebranie z Rodzicami

Szanowni Rodzice, dnia 07.09.2021 (wtorek) o godz. 16.30 odbędzie się zebranie w grupie Zuchów. W związku z panującymi restrykcjami prosimy o przybycie jednego rodzica/opiekuna dziecka oraz przypominamy o obowiązku posiadania maseczki. Na zebraniu będą poruszone...

czytaj dalej
Ogłoszenie

Ogłoszenie

Szanowni Państwo Dnia 01.09.2021 rozpoczynamy rok szkolny 2021/2022. Bardzo prosimy Państwa o przestrzeganie i stosowanie zasad bezpieczeństwa: 1.Do przedszkola z dzieckiem wchodzi  tylko jeden rodzic lub opiekun prawny. 2. Przypominamy o obowiązku...

czytaj dalej
Skip to content