Plebiscyt Dziennika Zachodniego

14 października 2019

Kochani rodzice ! Serdecznie dziękujemy za nominacje naszego przedszkola w plebiscycie Dziennika Zachodniego „Przedszkole na medal” oraz „Nauczyciel Przedszkola Roku 2019″ za nominacje Pani Joanny Wiczyńskiej wychowawcy grupy ” Zuchy”. Bardzo prosimy wszystkich zaprzyjaźnionych z Naszym przedszkolem oraz z Panią Asią o głosy w Plebiscycie. Poniżej znajdują się linki do stron gdzie można więcej dowiedzieć się o plebiscycie. Z całego serca dziękujemy !

https://dziennikzachodni.pl/p/kandydat/przedszkole-nr-2%2C529293/

https://dziennikzachodni.pl/p/kandydat/joanna-wiczynska%2C529285/

Inne artykuły z tej kategorii:

Dyżur wakacyjny w roku 2022

Dyżur wakacyjny w roku 2022

Przedstawiamy harmonogram dyżurów wakacyjnych w 2022 roku Prosimy Rodziców o przemyślenie dokonywania zapisów na dyżur. Zgłoszenia dziecka na dyżur w innym przedszkolu dokonujemy u dyrektora swojego przedszkola. Dyżur wakacyjny 2022, DOC 38,4kB

czytaj dalej
Zuchy 5-6latki Scenariusz zajęć 18.01.22

Zuchy 5-6latki Scenariusz zajęć 18.01.22

Grupa „ Zuchy”- 5-6 latki 18.01.22 Scenariusz zajęć Temat: Pory dnia Poznawanie pór dnia i związanych z nimi posiłków na podstawie wiersza Doroty Gellner  Podwieczorek w kolorowy wzorek Dzisiaj będzie podwieczorek w kolorowy, piękny wzorek. Chleb nam pokroiła...

czytaj dalej
Skip to content