Plan miesiąca styczeń/luty

9 stycznia 2022

PLAN MIESIĄCA (styczeń- luty)

14.01.22 ( piątek)

Dzień Misia

( dzieci przynoszą swojego ulubionego misia dziękuję Kinga Pliczko)

21.01.22 ( piątek)

Dzień Babci i Dziadka

( Proszę aby dzieci w tym dniu były ubrane elegancko

Dziękuję Kinga Pliczko)

24.01.22 (poniedziałek)

Wyjazd na przedstawienie „ Zaczarowany ołówek” do Domu Kultury Karolinka w Radzionkowie

Koszt 34 zł. ( proszę, aby  dzieci były do godziny 8:00 w przedszkolu. Dziękuję Kinga Pliczko)

28.01.22 (piątek)

Dzień pizzy

04.02.22 ( piątek)

Bal karnawałowy (Rodziców proszę o dary stołu: kruche ciasteczka. Jeśli mogę prosić balony, serpentyny i kolorowe serwetki na stół. Dziękuję Kinga Pliczko.

Inne artykuły z tej kategorii:

Język angielski „Zuchy” – maj (tydzień 4)

Język angielski „Zuchy” – maj (tydzień 4)

Temat: "The Very Hungry Caterpillar" 1 (Bardzo Głodna gąsienica 1) piosenka "Days of the week" Reader's Corner - "The Very Hungry Caterpillar" 1 (przypomnienie poznanego słownictwa i nauka nowego; wysłuchanie i obejrzenie historyjki E. Carle "The Very Hungry...

czytaj dalej
Język angielski „Zuchy” – maj (tydzień 4)

Język angielski „Zuchy” – maj (tydzień 4)

Temat: "Days of the week" (Dni tygodnia) piosenka "Spring" nauka nazw dni tygodnia piosenka "Days of the week" wykonanie ćwiczeń: układanie w kolejności propozycje zabaw (Instrukcje zamieszczam również w języku polskim, ale proszę w miarę możliwości o przeczytanie...

czytaj dalej
Język angielski  „Zuchy” – maj (tydzień 3)

Język angielski „Zuchy” – maj (tydzień 3)

Temat: "Insects and bugs - revision" (Owady i robaczki- powtórzenie) piosenka: "Hello" przypomnienie słownictwa: owady i robaczki (poznane w zeszłym roku) wykonanie ćwiczeć: zapamiętywanie, łączenie, piosenka "Walking, walking" (Instrukcje zamieszczam również w języku...

czytaj dalej
Skip to content