Plan miesiąca styczeń/luty

9 stycznia 2022

PLAN MIESIĄCA (styczeń- luty)

14.01.22 ( piątek)

Dzień Misia

( dzieci przynoszą swojego ulubionego misia dziękuję Kinga Pliczko)

21.01.22 ( piątek)

Dzień Babci i Dziadka

( Proszę aby dzieci w tym dniu były ubrane elegancko

Dziękuję Kinga Pliczko)

24.01.22 (poniedziałek)

Wyjazd na przedstawienie „ Zaczarowany ołówek” do Domu Kultury Karolinka w Radzionkowie

Koszt 34 zł. ( proszę, aby  dzieci były do godziny 8:00 w przedszkolu. Dziękuję Kinga Pliczko)

28.01.22 (piątek)

Dzień pizzy

04.02.22 ( piątek)

Bal karnawałowy (Rodziców proszę o dary stołu: kruche ciasteczka. Jeśli mogę prosić balony, serpentyny i kolorowe serwetki na stół. Dziękuję Kinga Pliczko.

Inne artykuły z tej kategorii:

14.01.22 Dzień Pluszowego Misia

14.01.22 Dzień Pluszowego Misia

W piątkowy dzień grupie Zuchów był Dzień Misia. W tym dniu dzieci przyniosły swojego kochanego pluszaczka. Dzieci wspaniale się bawiły, tańczyły, ćwiczyły pamięć wzrokową, refleks w zajęciach ruchowych, poznawały bajki i opowiadania z głównymi bohaterami...

czytaj dalej
Uczymy się wierszyków

Uczymy się wierszyków

Dziś mojej babci życzenia złożę, w wiązankę kwiatów życzenia włożę i wiem że bardzo będzie się cieszyć, kiedy zobaczy, że do niej spieszę. Moja babunia najlepsza w świecie, wszystkim Wam powiem bo wy nie wiecie. Ja babcię kocham, ściskam za szyję, niech będzie zdrowa...

czytaj dalej
Uczymy się piosenki

Uczymy się piosenki

Kiedy babcia była mała to sukienkę I fartuszek krótki miła, małe nóżki chude rączki i lubiła jeść cukierki oraz pączki. I co i co że babcia nam wyrosła, że lat ma trochę więcej niż ja i brat i siostra I co i co to ważne, że mam babcie, że bardzo kocham ją i śpiewać...

czytaj dalej
Skip to content