PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY.

17 lutego 2021

” Coś na W– jak wesoła.

 Coś na I– jak interesująca.

 Coś na O– jak oczywista.

  Coś na S– jak słoneczna.

  Coś na N– jak nareszcie.

    Coś na A– jak atrakcyjna.”

I już sprawa całkiem prosta, każdy zgadnie, że to WIOSNA.

W dniu 22 marca tj. poniedziałek pożegnamy zimę i powitamy wiosnę,

dlatego bardzo proszę o ubranie dzieci w tym dniu na kolor

ZIELONY...

Inne artykuły z tej kategorii:

UDANYCH WAKACJI!

UDANYCH WAKACJI!

Drodzy Rodzice! Dziękuje Wam za wspólnie spędzony rok, współpracę, pomoc i zaangażowanie na rzecz przedszkola oraz wkład pracy włożony w edukację zdalną waszych pociech. Życzę, byście w tych letnich, wakacyjnych miesiącach znaleźli chwilę na rodzinny wypoczynek, na...

czytaj dalej
WAKACYJNY BAL!

WAKACYJNY BAL!

Dnia 25 czerwca 2021r. ZUCHY I STARSZACY pożegnali przedszkole nietypowo, bo WAKACYJNYM BALEM. Były  tańce, konkursy i wesoła zabawa, a na koniec dla ochłody pyszne i smaczne lody, każdy mógł wybrać swój ulubiony smak. Tego dnia na każdej buzi gościł uśmiech... To był...

czytaj dalej
DZIEŃ TATY!

DZIEŃ TATY!

Od Ciebie chcę się uczyć tego, jakim człowiekiem będę jutro. Wszystkiego najlepszego w dniu Twojego Święta TATO życzą ZUCHY.

czytaj dalej
Skip to content