Pierwszy dzień wiosny

22 marca 2022

21 marca witaliśmy w naszej grupie wiosnę na sportowo. Dzieci zostały podzielone na dwie drużyny. Wybrano kapitanów, złożono przyrzeczenia oraz wymyślono okrzyk, który towarzyszył nam podczas wspólnych, sportowych zmagań. Następnie odtańczyliśmy taniec na powitanie Pani wiosny oraz udaliśmy się na spacer w poszukiwaniu wiosennych oznak. Dzieciaki spisały się na medal! Na koniec zabawy otrzymały pamiątkowe dyplomy. To był wspaniały dzień!!!

Inne artykuły z tej kategorii:

Język angielski  „Starszacy” – maj (tydzień 4)

Język angielski „Starszacy” – maj (tydzień 4)

Temat: "Vehicles"- vocabulary (Słownictwo "pojazdy") + lekcja cyfrowa "English Play Box" piosenka: "How's the weather?" poznanie nowego słownictwa związanego z transportem (pojazdy) wykonanie ćwiczeń: zapamiętywanie English Play Box 3: Rozdział 7 "Jedziemy w świat"...

czytaj dalej
Język angielski  „Starszacy” – maj (tydzień 3)

Język angielski „Starszacy” – maj (tydzień 3)

Temat: "On the farm - picture story" (Na farmie - historyjka obrazkowa) - lekcja cyfrowa "English Play Box" piosenka "I wake up" wykonanie ćwiczeń: memory English Play Box 3: Rozdział 6 "Na Wsi" Lekcja 3 - po zalogowaniu się, należy wybrać lekcje cyfrowe, Play Box 3,...

czytaj dalej
Dzień Mamy

Dzień Mamy

Drodzy rodzice, dnia 26 maja w czwartek w naszej grupie odbędzie się nagranie występu z okazji Dnia Mamy. Bardzo proszę, aby dzieci w tym dniu były odświętnie ubrane.

czytaj dalej
Skip to content