Pierwsze pąki na drzewach

gałązka z pączkami

25 marca 2020

Witam rodziców i Krasnale , wraz z nadejściem wiosny, obserwujemy jak zmienia się przyroda.
To one stały się inspiracją, do stworzenia dzisiejszej pracy. Dominuje w nich kolor zielony, dzięki czemu zapoznajemy się   i utrwalamy tę barwę. Życzę przyjemnej zabawy.

Przygotowujemy szablony drzewa i przyklejamy je na kartce.

Przyklejamy zielone kulki z plasteliny na drzewku

Inne artykuły z tej kategorii:

Pieczątki

Pieczątki

Ta zabawa uczy samoorganizacji i planowania czynności, umiejętności ważnych dla samodzielnego nabywania wiedzy, indywidualnej zabawy i wykonywania zadań. Jeśli wykorzystujemy różne sposoby zabawy, dziecko uczy się elastyczności w ustalaniu reguł. Poprzez zabawę...

czytaj dalej
Bezpieczne wakacje

Bezpieczne wakacje

https://www.youtube.com/watch?v=W4RHyjQLfCM Wszystkim Rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy,  by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. Z okazji wakacji życzymy wszystkim dzieciom bezpiecznych i ...

czytaj dalej
Skip to content