PASOWANIE NA STARSZAKA.

lis 4, 2021

„Wszyscy pięknie dziś ubrani, uśmiechnięci, uczesani. Dzień ten w sercach nam zostanie, bo dziś będzie pasowanie!”
W dniu 4 listopada 2021 r. dzieci z grupy ZUCHÓW  i STARSZAKÓW uczestniczyły w uroczystości Pasowania na Starszaka. Dzieci w galowych strojach z dumą recytowały wiersze, tańczyły i śpiewały piosenki. Kulminacyjnym wydarzeniem uroczystości było złożenie przyrzeczenia przez naszych przedszkolaków oraz pasowanie na Starszaka dokonane przez Panią Dyrektor zaczarowanym ołówkiem, które przypieczętowało wcześniej złożoną przysięgę. Doradca Metodyczny Pani Barbara Buchacz  wręczyła każdemu Starszakowi piękny i kolorowy dyplom oraz medal.  To wielka odpowiedzialność i zaszczyt, na który nasi podopieczni jak najbardziej zasłużyli. Dla wszystkich dzieci były to na pewno niezapomniane chwile, pełne emocji i pozytywnych wrażeń,  a dla nauczycieli powód do dumy i zadowolenia ze swoich podopiecznych.