Pary, pary, pary

17 wrze艣nia 2020

Przypominamy sobie co to jest para i jak si臋 w parach chodzi 馃檪

Inne artyku艂y z tej kategorii:

Zako艅czenie roku

Zako艅czenie roku

Dnia 23.06.2021 w grupie Pszcz贸艂ek odby艂o si臋 zako艅czenie roku po艂膮czone z Dniem Taty. By艂y pi臋kne wyst臋py a po nich s艂odki pocz臋stunek z malutk膮 niespodziank膮 w postaci lod贸w. Na zako艅czenie Pszcz贸艂ki otrzyma艂y upominiki i dyplomy. By艂 to pi臋kny i radosny dzie艅....

czytaj dalej
Pi膮tkowe odwiedziny

Pi膮tkowe odwiedziny

Dzi艣 nasze Pszcz贸艂ki odwiedzi艂a Pani Madzia z pieskiem Lili. Pani Madzia opowiedzia艂a nam tajiniki 偶ycia piesk贸w oraz jak trzeba piel臋gnowa膰 i opiekowa膰 si臋 pieskiem. Ka偶da Pszcz贸艂ka miala okazj臋 przej艣膰 po mostku i da膰 Lili smako艂yk. Na sam koniec dostalismy prezent...

czytaj dalej
Dzie艅 Dziecka

Dzie艅 Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka wybrali艣my si臋 do TCK na film pt.,, Co w duszy gra". Wyj艣cie do kina by艂o niespodziank膮 dla dzieci. Niespodzianka uda艂a sie w 100%.

czytaj dalej
Skip to content