Owoce – memory (2)

miska z owocami

19 marca 2020

Memory dla dzieci starszych

Słownictwo: apple (jabłko), banana (banan), orange (pomarańcza), pear (gruszka), watermelon (arbuz), strawberry (truskawka), grapes (winogrona), cherry (wiśnia), plum (śliwka).

Instrukcja: Znajdź pary.

Zobacz również – Owoce – słowniczek

Inne artykuły z tej kategorii:

Autobus – słowniczek

Autobus – słowniczek

Słownictwo: bus (autobus), wheel (koła), door (drzwi), wipers (wycieraczki), horn (klakson), engine (silnik), bell (dzwonek). BUS WHEEL DOOR WIPERS HORN ENGINE BELL Obrazki: clker.com Audio: ttsmp3.com Tło plik wektorowy utworzone przez cornecoba -...

czytaj dalej
Happy Easter 2021

Happy Easter 2021

Dear Kids and Parents, I would like to wish you Happy Easter, lots of presents from the Easter Bunny and lots of Easter Eggs in your Easter Baskets. If you want to see how children in Great Britain celebrate Easter, click the button below. Drogie Dzieci i Rodzice,...

czytaj dalej
Skip to content