Odwiedziny papużki nimfy o imieniu Karuś.

klatka z papugą

19 listopada 2019

Dzisiaj dzieci poznały nowe zwierzątko – papużkę o imieniu Karuś. Z wielkim zainteresowaniem przyglądały się papużce, dowiedziały się wiele ciekawych rzeczy, uważnie obserwowały ptaszka. Odwiedziny Karusia były bardzo interesującym wydarzeniem dla Krasnali.

Inne artykuły z tej kategorii:

Pieczątki

Pieczątki

Ta zabawa uczy samoorganizacji i planowania czynności, umiejętności ważnych dla samodzielnego nabywania wiedzy, indywidualnej zabawy i wykonywania zadań. Jeśli wykorzystujemy różne sposoby zabawy, dziecko uczy się elastyczności w ustalaniu reguł. Poprzez zabawę...

czytaj dalej
Bezpieczne wakacje

Bezpieczne wakacje

https://www.youtube.com/watch?v=W4RHyjQLfCM Wszystkim Rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy,  by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. Z okazji wakacji życzymy wszystkim dzieciom bezpiecznych i ...

czytaj dalej
Skip to content