Nauczanie zdalne

29 marca 2021

Drodzy Rodzice, Kochane Pszczółki,

w związku z nowymi obostrzeniami i zamknięciem Przedszkola od dziś na stronie w naszej zakładce będą pojawiać się zadania dla Was. Dodatkowo wyślę kod do gry (Balon Blum), będziecie mogli się pobawić a jednocześnie czegoś nauczyć.

Ps. pamiętajcie dbać o Wasze słoneczniki 🙂

Mam nadzieje, że już niedługo zobaczymy się w Przedszkolu!

Inne artykuły z tej kategorii:

Zakończenie roku

Zakończenie roku

Dnia 23.06.2021 w grupie Pszczółek odbyło się zakończenie roku połączone z Dniem Taty. Były piękne występy a po nich słodki poczęstunek z malutką niespodzianką w postaci lodów. Na zakończenie Pszczółki otrzymały upominiki i dyplomy. Był to piękny i radosny dzień....

czytaj dalej
Piątkowe odwiedziny

Piątkowe odwiedziny

Dziś nasze Pszczółki odwiedziła Pani Madzia z pieskiem Lili. Pani Madzia opowiedziała nam tajiniki życia piesków oraz jak trzeba pielęgnować i opiekować się pieskiem. Każda Pszczółka miala okazję przejść po mostku i dać Lili smakołyk. Na sam koniec dostalismy prezent...

czytaj dalej
Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka wybraliśmy się do TCK na film pt.,, Co w duszy gra". Wyjście do kina było niespodzianką dla dzieci. Niespodzianka udała sie w 100%.

czytaj dalej
Skip to content