,,MOGĘ! Zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech.”

Ilustracja przedstawiająca piecioro dzieci na tle miasta, u góry napis mogę! # złapać oddech

6 lutego 2021

Województwo śląskie udzieliło pomocy rzeczowej w postaci dwóch oczyszczaczy powietrza dla dzieci z przedszkola.

Oczyszczacze powietrza zostały zakupione ze środków Województwa Ślaskiego w ramach Kampanii edukacyjno–informacyjnej pn.: „MOGĘ! Zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech” współfinansowanej przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Inne artykuły z tej kategorii:

Podziękowanie

Podziękowanie

Serdecznie dziękujemy Rodzinom dzieci przedszkolnych za pomoc oraz udział w Pikniku przedszkolnym.

czytaj dalej
Ogłoszenie Piknik Rodzinny

Ogłoszenie Piknik Rodzinny

Szanowni Rodzice Serdecznie zapraszamy całe Rodziny dzieci przedszkolnych na "Piknik Rodzinny" w dniu 13.06.2022 r godz: 15.30-16.00 krótkie występy wszystkich grup z okazji "Dnia Matki" godz. 16.00-19.00 animacje dla dzieci i rodziców, tańce, bańki mydlane, kiełbaski...

czytaj dalej
Skip to content