MIKOŁAJ.

gru 3, 2021

3 grudnia 2021r. to szczególna data w kalendarzu STARSZAKÓW, gdyż w tym dniu odwiedził dzieci św. Mikołaj. Mikołajki w naszej grupie, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Od kilku dni słychać było w korytarzach przedszkolnych wesoły śpiew STARSZAKÓW przy dźwięcznych nutach radosnej piosenki „A Mikołaj pędzi”. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych wydarzeń przedszkolaki były odświętnie wystrojone w czerwone ubranka i Mikołajkowe czapki. Święty Mikołaj nie zawiódł przedszkolaków i pomimo braku białego puchu, jak co roku przybył do przedszkola na czas. Zaśpiewaliśmy dla niego piosenkę, która została w tym roku nagrana i wysłana rodzicom na WhatsAppie. Mikołaj podczas wizyty porozmawiał z nauczycielami oraz z dziećmi, zachęcając je do bycia grzecznymi, koleżeńskimi, uczynnymi i dobrymi wobec innych. Na koniec wizyty nagrodził przedszkolaków wspaniałymi prezentami oraz zostawił w skarpecie list. W liście było napisane, że zaprasza wszystkie STARSZAKI na bajkę „Rodzinka rządzi” do TCK w dniu 6 grudnia 2021r. Cieszymy się, że Św. Mikołaj o nas pamiętał i czekamy na jego wizytę w przyszłym roku.