Marcowe słoneczko

24 marca 2020

Słońce z papieru i bibuły marszczonej

Drodzy Rodzice, proszę , aby dzieci wykonały pracę z papieru i bibuły. Instrukcja wykonania:

http://lubietworzyc.blogspot.com/2014/06/sonce-z-papieru-i-bibuy-marszczonej.html

Proszę o przesyłanie zdjęć wykonanych prac na mojego e-maila: beata.kusinska@interia.pl Dziękuję. Życzę zdrówka.

Inne artykuły z tej kategorii:

Język angielski  “Pszczółki” – luty (tydzień 2,3)

Język angielski “Pszczółki” – luty (tydzień 2,3)

Temat: 'Are you hungry?' (Czy jesteś głodny?) przypomnienie słownictwa związanego z jedzeniem wysłuchanie i zaśpiewanie piosenki 'Are you hungry?' wykonanie ćwiczeń: zapamiętywanie, układanie obrazków w kolejności. (Instrukcje zamieszczam również w języku polskim, ale...

czytaj dalej
Informacja dla Rodziców

Informacja dla Rodziców

Drodzy Rodzice, informuję, że Mikołaj w grupie "Pszczółek" odbędzie się 02.12.2020 r., bardzo proszę aby w tym dniu dzieci były ubrane w kolorach: biały, czerwony oraz zielony. Na prośbę Rodziców będą wykonywane zdjęcia ze Św. Mikołajem. Natomiast Wigilia grupowa...

czytaj dalej
Skip to content