Malujemy marcową pogodę

lekko zachmurzone niebo

26 marca 2020

Miesiąc Marzec tak się maże, jak niegrzeczne dzieci. To kroplami deszczu kapie, to znów słonkiem świeci. Wiatr swawolnik czasem jeszcze garścią śniegu rzuci, ale wszyscy dobrze wiedzą, że zima nie wróci!

Witam Was kochane Dzieci – dzisiaj zabawimy sie w malarza i namalujemy marcowa pogodę!

Znamy przysłowie: „W marcu jak w garncu” – przygotuj kartkę papieru, farby, wodę, pędzel – no i do dzieła!

Pochwal się swoją pracą mamie, tacie oraz rodzeństwu!

Wspaniałej zabawy!

namalowany garnek, w którym przedstawione są różne rodzaje pogody
W MARCU JAK W GARNCU

Inne artykuły z tej kategorii:

Język angielski  „Pszczółki” – luty (tydzień 2,3)

Język angielski „Pszczółki” – luty (tydzień 2,3)

Temat: 'Are you hungry?' (Czy jesteś głodny?) przypomnienie słownictwa związanego z jedzeniem wysłuchanie i zaśpiewanie piosenki 'Are you hungry?' wykonanie ćwiczeń: zapamiętywanie, układanie obrazków w kolejności. (Instrukcje zamieszczam również w języku polskim, ale...

czytaj dalej
Informacja dla Rodziców

Informacja dla Rodziców

Drodzy Rodzice, informuję, że Mikołaj w grupie "Pszczółek" odbędzie się 02.12.2020 r., bardzo proszę aby w tym dniu dzieci były ubrane w kolorach: biały, czerwony oraz zielony. Na prośbę Rodziców będą wykonywane zdjęcia ze Św. Mikołajem. Natomiast Wigilia grupowa...

czytaj dalej
Skip to content