Let’s sing and dance together „Starszacy”. – Zaśpiewajmy i zatańczmy razem „Starszacy”.

flaga Wielkiej Brytanii

31 marca 2021

Zapraszam Dzieci z grupy „Starszacy” do wspólnego wykonania piosenki „The Bunny Hokey Pokey”, którą poznaliście na dzisiejszych zajęciach online.

Popatrzcie jakie ruchy wykonuje zajączek i zatańczcie tak jak on. Spróbujcie również zaśpiewać.

Jeżeli dysponują Państwo czasem, to proszę o przesyłanie nagrań (całej piosenki, lub jej fragmentów) do poniedziałku 5 kwietnia, na adres aleksandra.glaz@gmail.com.

Z nadesłanych nagrań przygotuję jedną prezentację.

Dziękuję!

Inne artykuły z tej kategorii:

WAKACYJNY BAL !

WAKACYJNY BAL !

Koniec roku pożegnamy nietypowo, bo – WAKACYJNYM BALEM, który odbył się 25 czerwca 2021r. W tym dniu obowiązują tylko wakacyjne stroje (okulary przeciwsłoneczne, czapki, kapelusze, stroje kąpielowe itp.) i oczywiście wakacyjny nastrój. Nie zabraknie słodkiego...

czytaj dalej
WYCIECZKA !

WYCIECZKA !

Kto z nas dorosłych nie marzył o tym, aby być Indianinem, kowbojem, Indianką, postrzelać z łuku, posłuchać legend i historii życia Indian?Taką okazję mają teraz dzieci z grupy ZUCHÓW I STARSZAKÓW, które w dniu27.05.2021r. (tj. czwartek),pojadą na wycieczkę z okazji...

czytaj dalej
Skip to content