KWIECIEŃ W GRUPIE ZUCHY

kwi 4, 2024

nauczycielka przy tablicy

9 kwietnia (wtorek) po śniadaniu udamy się do szkoły muzycznej w Tarnowskich Górach. Proszę o dostosowanie stroju do warunków atmosferycznych.
15 kwietnia (poniedziałek) odwiedzi nas teatrzykz przedstawieniem „Maniery biedronki Lucynki”. Koszt 7 zł. Bardzo proszę o wpłaty.
19 kwietnia (piątek) po śniadaniu w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa udamy się do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowskich Górach.
24 kwietnia (środa) w naszym przedszkolu odbędzie się międzyprzedszkolny konkurs „Wiosna w wierszu i piosence”. Wszystkie dziewczynki z naszej grupy będą przedstawiać (dla gości z innych przedszkoli) krótki program artystyczny. Proszę o podpisanie zgody na przedstawienie wizerunku dziecka w tygodniku Gwarek (prawdopodobnie będziemy gościć na konkursie przedstawiciela redakcji). Zgoda znajduje się tutaj na naszej tablicy informacyjnej.