Kontakt e-mail

świstak

26 marca 2020

Drodzy rodzice, mimo iż nie możemy spotykać się z naszymi Krasnalami w przedszkolu, staramy się udostępnić dzieciom gry, zabawy, piosenki oraz inne materiały do pracy i zabawy w domu. Miło nam będzie zobaczyć, jak się bawicie i pracujecie w domu, więc jeśli macie ochotę to na mój adres e-mail: jn46@interia.pl można wysyłać zdjęcia (prace, zabawy) lub inną korespondencję. Mamy nadzieję, że niedługo życie wróci na normalne tory i będziemy mogli spotkać się w przedszkolu. Życzę dużo zdrowia.

Inne artykuły z tej kategorii:

Pieczątki

Pieczątki

Ta zabawa uczy samoorganizacji i planowania czynności, umiejętności ważnych dla samodzielnego nabywania wiedzy, indywidualnej zabawy i wykonywania zadań. Jeśli wykorzystujemy różne sposoby zabawy, dziecko uczy się elastyczności w ustalaniu reguł. Poprzez zabawę...

czytaj dalej
Bezpieczne wakacje

Bezpieczne wakacje

https://www.youtube.com/watch?v=W4RHyjQLfCM Wszystkim Rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy,  by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. Z okazji wakacji życzymy wszystkim dzieciom bezpiecznych i ...

czytaj dalej
Skip to content