Konkurs EKO ZABAWKA rozstrzygnięty!!!

mar 11, 2023

Miło nam ogłosić wyniki wewnątrzprzedszkolnego konkursu plastyczno-technicznego zorganizowanego przez Przedszkole nr 2 w Tarnowskich Górach.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem czego dowodem są24 zgłoszone prace konkursowe. Uczestniczyły w nim dzieci z wszystkich grup przedszkolnych. Dziękujemy serdecznie wszystkim za dostarczone prace. Szczególne podziękowanie kierujemy w stronę Rodziców, którzy razem z dziećmi zaangażowali się w wykonanie zabawki. Chcemy nadmienić, iż komisja miała bardzo trudne zadanie przy wyborze zwycięzców.

Ostateczne wyniki konkursu:

I miejsce Zofia Brzezińska

II miejsce Anna Czarnowska i Amelia Fiecek

III miejsce Wojciech Brzeziński, Antoni Paczyński i Paweł Stolka

Wyróżnienie: Leon Lejman, Aleksander Kamiński, Kinga Kucab, Maja Patrzykowska, Tymon Piątek i Mikołaj Białek

Za udział w konkursie zostali nagrodzeni: Lena Kaczmarek, Roma Wasielewska, Igor Lipiński, Leon Droś,

Agata Musioł, Iga Ślusarek, Szymon Kasperek, Ksawery Kanarski, Jeremi Wróblewski, Julia Wieczorek, Milena Balsam i Zosia Kasperek.

Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, nagrodę i słodki upominek. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom.

W naszej galerii można zobaczyć wystawę nadesłanych prac oraz nagrodzonych uczestników.