Język angielski „Zuchy” – maj (tydzień 4)

flaga Wielkiej Brytanii

26 maja 2022

Temat: „The Very Hungry Caterpillar” 1 (Bardzo Głodna gąsienica 1)

  • piosenka „Days of the week”
  • Reader’s Corner – „The Very Hungry Caterpillar” 1 (przypomnienie poznanego słownictwa i nauka nowego; wysłuchanie i obejrzenie historyjki E. Carle „The Very Hungry Caterpillar”, wykonanie ćwiczenia: układanie historyjki w kolejności, piosenka „Hungry Caterpillars”)

(Instrukcje zamieszczam również w języku polskim, ale proszę w miarę możliwości o przeczytanie dzieciom instrukcji w języku angielskim)


HELLO „ZUCHY”! – Witajcie „Zuchy”!

1.Sing the song. (Zaśpiewaj piosenkę)

Reader’s Corner „The Very Hungry Caterpillar” 1

Have fun! Bye! Bye!

Dodatkowe materiały:

Wiele innych ciekawych materiałów na stronie www.englishplaybox.pl, www.supersimple.com oraz www.dreameglish.com

Więcej gier i materiałów w zakładce Język angielski na naszej stronie.

Pamiętaj o powtarzaniu poprzednich lekcji.

Inne artykuły z tej kategorii:

Język angielski „Zuchy” – maj (tydzień 4)

Język angielski „Zuchy” – maj (tydzień 4)

Temat: "Days of the week" (Dni tygodnia) piosenka "Spring" nauka nazw dni tygodnia piosenka "Days of the week" wykonanie ćwiczeń: układanie w kolejności propozycje zabaw (Instrukcje zamieszczam również w języku polskim, ale proszę w miarę możliwości o przeczytanie...

czytaj dalej
Język angielski  „Zuchy” – maj (tydzień 3)

Język angielski „Zuchy” – maj (tydzień 3)

Temat: "Insects and bugs - revision" (Owady i robaczki- powtórzenie) piosenka: "Hello" przypomnienie słownictwa: owady i robaczki (poznane w zeszłym roku) wykonanie ćwiczeć: zapamiętywanie, łączenie, piosenka "Walking, walking" (Instrukcje zamieszczam również w języku...

czytaj dalej
Ważne informacje !!!

Ważne informacje !!!

26.05.2022 ( czwartek) Bardzo proszę, aby dzieci w tym dniu były ubrane elegancko. Dziękuję Kinga Pliczko 30.05.22 ( poniedziałek) Wyjazd do Radzionkowa na przedstawienie „ Lampa Aladyna” koszt 37 zł od dziecka. Proszę o wpisywanie się na listę zgód, która jest na...

czytaj dalej
Skip to content