Język angielski „Starszacy” – październik (tydzień 2,3)

flaga Wielkiej Brytanii

12 października 2021

Temat: „My preschool and my school” – (Moje przedszkole i moja szkoła)

  • piosenka: „I wake up”
  • nauka słownictwa: w przedszkolu/w szkole
  • wykonanie ćwiczeń: zapamiętywanie, memory
  • „English Play Box 3” Rozdział 2 – W przedszkolu i w szkole

(Instrukcje zamieszczam również w języku polskim, ale proszę w miarę możliwości o przeczytanie dzieciom instrukcji w języku angielskim)


HELLO „STARSZACY”! – Witajcie „Starszacy”!

1. Sing a song. (Zaśpiewaj piosenkę.)

2. In preschool and at school – vocabulary. (W przedszkolu i w szkole – słownictwo.)

3. Practise. (Poćwicz.)

4. Play memory. (Zagraj w memory.)

5. English Play Box 3 Rozdział 2 – W przedszkolu i w szkole.

Zapraszam dzieci do obejrzenia historyjki o Emily i jej piesku Poochy z rozdziału 2 z naszej książki „English Play Box 3” . Po zalogowaniu się, proszę wejść na „English Play Box 3”, rozdział 2 – W przedszkolu i w szkole. Dzieci przypomną sobie piosenkę, rymowankę i opowiadanie. Dodatkowo mogą zagrać w wiele interaktywnych gier i zabaw.

Have fun! Bye! Bye!

Dodatkowe materiały:

Wiele innych ciekawych materiałów na stronie www.englishplaybox.pl, www.supersimple.com oraz www.dreameglish.com

Więcej gier i materiałów w zakładce Język angielski na naszej stronie.

Inne artykuły z tej kategorii:

BAL KARNAWAŁOWY

BAL KARNAWAŁOWY

Bal karnawałowy zbliża się do nas wielkimi krokami,.. Jednak, aby na ten bal się dostać, trzeba dwóm warunkom sprostać: być wesołym niesłychanie oraz piękne mieć przebranie 🙂 DZIEŃ BALU: 04 LUTY 2022 (PIĄTEK). Prosimy o przyniesienie darów stołu (kruchych...

czytaj dalej
CZARODZIEJSKI OŁÓWEK.

CZARODZIEJSKI OŁÓWEK.

Dnia 24 stycznia 2022 r. tj. poniedziałek STARSZACY wraz z ZUCHAMI udają się na wycieczkę do Centrum Kultury Karolinka w Radzionkowie na przedstawienie teatralne TEATRU WROCŁAWSKIEGO IN ART pt. "Czarodziejski ołówek". Przedstawienie rozpoczyna się o 10.10. Koszt...

czytaj dalej
Skip to content