Język angielski „Starszacy” – październik (tydzień 1,2)

flaga Wielkiej Brytanii

9 października 2020

Temat: „My preschool and my school” – (Moje przedszkole i moja szkoła)

  • piosenka: „I wake up”
  • nauka słownictwa: w przedszkolu/w szkole
  • wykonanie ćwiczeń: zapamiętywanie, memory
  • „English Play Box 3” Rozdział 2 – W przedszkolu i w szkole

(Instrukcje zamieszczam również w języku polskim, ale proszę w miarę możliwości o przeczytanie dzieciom instrukcji w języku angielskim)


HELLO „STARSZACY”! – Witajcie „Starszacy”!

1. Sing a song. (Zaśpiewaj piosenkę.)

2. In preschool and at school – vocabulary. (W przedszkolu i w szkole – słownictwo.)

3. Practise. (Poćwicz.)

4. Play memory. (Zagraj w memory.)

5. English Play Box 3 Rozdział 2 – W przedszkolu i w szkole.

Zapraszam dzieci do obejrzenia historyjki o Emily i jej piesku Poochy z rozdziału 2 z naszej książki „English Play Box 3” . Po zalogowaniu się, proszę wejść na „English Play Box 3”, rozdział 2 – W przedszkolu i w szkole. Dzieci przypomną sobie piosenkę, rymowankę i opowiadanie. Dodatkowo mogą zagrać w wiele interaktywnych gier i zabaw.

Have fun! Bye! Bye!

Dodatkowe materiały:

Wiele innych ciekawych materiałów na stronie www.englishplaybox.pl, www.supersimple.com oraz www.dreameglish.com

Więcej gier i materiałów w zakładce Język angielski na naszej stronie.

Inne artykuły z tej kategorii:

WAKACYJNY BAL !

WAKACYJNY BAL !

Koniec roku pożegnamy nietypowo, bo – WAKACYJNYM BALEM, który odbył się 25 czerwca 2021r. W tym dniu obowiązują tylko wakacyjne stroje (okulary przeciwsłoneczne, czapki, kapelusze, stroje kąpielowe itp.) i oczywiście wakacyjny nastrój. Nie zabraknie słodkiego...

czytaj dalej
WYCIECZKA !

WYCIECZKA !

Kto z nas dorosłych nie marzył o tym, aby być Indianinem, kowbojem, Indianką, postrzelać z łuku, posłuchać legend i historii życia Indian?Taką okazję mają teraz dzieci z grupy ZUCHÓW I STARSZAKÓW, które w dniu27.05.2021r. (tj. czwartek),pojadą na wycieczkę z okazji...

czytaj dalej
Skip to content