Jesień (3) – słowniczek

ilustracja jesiennego drzewa z opadającymi liśćmi

24 września 2020

Słownictwo: autumn (jesień), green leaf (zielony liść), yellow leaf (żółty liść), orange leaf (pomarańczowy liść), brown leaf (brązowy liść), mushroom (grzyb), pumpkin (dynia), acorn (żołędź), chestnut (kasztan), squirrel (wiewiórka).

ilustracja jesiennego drzewa z opadającymi liśćmi
AUTUMN
zielony liść
GREEN LEAF
czerwony liść
RED LEAF
żółty liść
YELLOW LEAF
pomarańczowy liść
ORANGE LEAF
brązowy liść
BROWN LEAF
grzyb
MUSHROOM
dynia
PUMPKIN
żołędź
ŻOŁĘDŹ
kasztan
CHESTNUT
wiewiórka
SQUIRREL

Obrazki: clker.com, classroomclipart

Audio: ttsmp3.com

Inne artykuły z tej kategorii:

Halloween (1) – słowniczek

Halloween (1) – słowniczek

Słownictwo: pumpkin (dynia), witch (czarownica), ghost (duch), monster (potwór), black cat (czarny kot). PUMPKIN WITCH GHOST MONSTER BLACK CAT Obrazki: clker.com Audio: ttsmp3.com

czytaj dalej
Autobus – słowniczek

Autobus – słowniczek

Słownictwo: bus (autobus), wheel (koła), door (drzwi), wipers (wycieraczki), horn (klakson), engine (silnik), bell (dzwonek). BUS WHEEL DOOR WIPERS HORN ENGINE BELL Obrazki: clker.com Audio: ttsmp3.com Tło plik wektorowy utworzone przez cornecoba -...

czytaj dalej
Happy Easter 2021

Happy Easter 2021

Dear Kids and Parents, I would like to wish you Happy Easter, lots of presents from the Easter Bunny and lots of Easter Eggs in your Easter Baskets. If you want to see how children in Great Britain celebrate Easter, click the button below. Drogie Dzieci i Rodzice,...

czytaj dalej
Skip to content