II POWIATOWY FESTIWAL PIOSENKI ŚWIĄTECZNEJ PRZEDSZKOLAKÓW.

16 grudnia 2021

W dniu 15 grudnia 2021r. w Miasteczku Śląskim odbyła się II Edycja Powiatowego Festiwalu Piosenki Świątecznej Przedszkolaków. Nasze przedszkole reprezentowała Liliana Styczeń z grupy SATRSZACY, która zaśpiewała piosenkę „Aniołek maleńki jak wróbelek” oraz wykonała do niej układ choreograficzny. Festiwal został przygotowany przez Panie z Przedszkola nr 3 w Miasteczku Śląskim przy wsparciu tamtejszego urzędu. Uczestnicy zaprezentowali swoje talenty wokalne w Centrum Bankietowo Konferencyjnym “KORAL” w Miasteczku Śląskim. Upominki oraz podziękowania wszystkim uczestnikom złożyła, wspólnie z Burmistrzem Miasteczka Śląskiego Michałem Skrzydło, Starosta Krystyna Kosmala. Festiwal został opisany w lokalnych mediach:

https://tarnowskie24.pl/20211220451262/powiat-tarnowskie-gory-festiwal-piosenki-swiatecznej-przedszkolakow1640032984
https://gwarek.com.pl/pl/15_fotorelacje/97_szkolne/26731_przedszkolacy-na-scenie-swiateczna-piosenka.html

Inne artykuły z tej kategorii:

BAL KARNAWAŁOWY

BAL KARNAWAŁOWY

Bal karnawałowy zbliża się do nas wielkimi krokami,.. Jednak, aby na ten bal się dostać, trzeba dwóm warunkom sprostać: być wesołym niesłychanie oraz piękne mieć przebranie 🙂 DZIEŃ BALU: 04 LUTY 2022 (PIĄTEK). Prosimy o przyniesienie darów stołu (kruchych...

czytaj dalej
CZARODZIEJSKI OŁÓWEK.

CZARODZIEJSKI OŁÓWEK.

Dnia 24 stycznia 2022 r. tj. poniedziałek STARSZACY wraz z ZUCHAMI udają się na wycieczkę do Centrum Kultury Karolinka w Radzionkowie na przedstawienie teatralne TEATRU WROCŁAWSKIEGO IN ART pt. "Czarodziejski ołówek". Przedstawienie rozpoczyna się o 10.10. Koszt...

czytaj dalej
Skip to content