Harmonogram planowanych wydarzeń w grudniu

lis 19, 2022

Przesyłam harmonogram imprez planowanych w grudniu:

1  grudnia – w godzinach porannych odbędzie się spotkanie z Mikołajem (bez udziału rodziców) . W tym dniu będzie także sesja świąteczna z Mikołajem, zakup zdjęć nieobowiązkowy. Proszę, aby dzieci były ubrane na czerwono. Paczki zostaną sfinansowane ze składek na radę rodziców.

7 grudnia o godz. 17:00 w naszym przedszkolu odbędzie się Biesiada Śląska (z udziałem górnika i ślązaczki),na którą zapraszamy rodziców. Dzieci będą prezentowały krótki program artystyczny. Proszę o przygotowanie strojów dla dzieci.  Chłopcy – proszę, aby byli ubrani na czarno oraz aby mieli na głowie czapki górnicze (wykonane z papieru), policzki mogą mieć lekko wymazane na czarno farbką do malowania twarzy. Dziewczynki białe bluzki, spódniczki kolorowe mogą mieć wzór kwiatowy, na głowach wianki – gotowe lub wykonane z papieru. Będziemy także prosić o dary stołu: ciasta,napoje…. Dzieci przychodzą ubrane w stroje popołudniu na biesiadę. Rodzice sami ubierają dzieci w domu.

12 grudnia w godzinach porannych odwiedzi nas florystka, która w formie warsztatowej wykona z dziećmi świąteczne skrzaty. Koszt 15 zł od dziecka – zostanie pokryty z Państwa wpłat na materiały biurowe.

13 grudnia będziemy piekli pierniki. Proszę, na ten dzień wyposażyć dzieci w kolorową posypkę do dekorowania pierników.

29 listopad – 7 grudzień – proszę o przynoszenie darów na szlachetną paczkę

Planowana jest także grupowa wigilijka w godzinach dopołudniowych bez udziału rodziców. O dokładnej dacie poinformuję w późniejszym terminie.