FORSYCJA – KRÓLOWA WIOSNY

kwi 8, 2021

Kwitnąca forsycja.

Witam serdecznie w wiosenny czwartek!

Jeszcze trochę cierpliwości a prawdziwa wiosna na pewno zagości, bo jeszcze się tak nie zdarzyło, żeby któregoś roku wiosny nie było!

Pomóżmy wiośnie przyjść do nas i zróbmy przepiękną forsycję.

FORSYCJA:

Żółta forsycja, zielona trawa,
ptaszek zakwili, fajna zabawa.
Długie spacery, ciepło na dworze,
jakże nam miło jest o tej porze!

A teraz zaczynamy robić forsycję: przygotuj sobie żółty papier, nożyczki, klej, gałązki lub brązową farbę, pędzel i wodę. Potnij papier na małe kawałki, jeśli nie potrafisz, poproś mamę lub tatę o pomoc, potem zwiń samodzielnie małe kuleczki z żółtego papieru i naklej je na gałązki a następnie włóż gałązki do wazonu – będzie w domu prawdziwa wiosna! Jeśli nie masz gałązek, to namaluj brązową farbą gałązki i naklej żółte kuleczki! Jeśli wykonacie taki obrazek – wiosna również zagości w Waszych domach!

Życzę fajnej zabawy! Czekam na Wasze fotki! Pozdrawiam!

Skip to content