EKO KRAINA 2020: CZAS NA LAS!

21 września 2020

Ochrona przyrody jest tematem aktualnym i nabierającym coraz większego znaczenia dla całego świata. TCK od lat zwraca uwagę na znaczenie ekologii w życiu człowieka. W tym roku działania TCK skupione są na tematyce lasów.

I my STARSZACY chcemy dołączyć do EKO KRAINY. W dniu 24.09.2020r. (tj. czwartek) o godzinie 10.00 wybierzemy się do Tarnogórskiego Centrum Kultury na projekcję filmu  „O czym marzą zwierzęta”. Bardzo proszę , aby dzieci w tym dniu były przyprowadzone do przedszkola do godziny 8.00.

https://tck.net.pl/wydarzenie/eko-krainao-czym-marza-zwierzeta/?time=202009241000

Inne artykuły z tej kategorii:

WAKACYJNY BAL !

WAKACYJNY BAL !

Koniec roku pożegnamy nietypowo, bo – WAKACYJNYM BALEM, który odbył się 25 czerwca 2021r. W tym dniu obowiązują tylko wakacyjne stroje (okulary przeciwsłoneczne, czapki, kapelusze, stroje kąpielowe itp.) i oczywiście wakacyjny nastrój. Nie zabraknie słodkiego...

czytaj dalej
WYCIECZKA !

WYCIECZKA !

Kto z nas dorosłych nie marzył o tym, aby być Indianinem, kowbojem, Indianką, postrzelać z łuku, posłuchać legend i historii życia Indian?Taką okazję mają teraz dzieci z grupy ZUCHÓW I STARSZAKÓW, które w dniu27.05.2021r. (tj. czwartek),pojadą na wycieczkę z okazji...

czytaj dalej
Skip to content