Dzień z Panią Anną Hrycyszyn autorką opowiadań dla dzieci i książek dla dorosłych.

3 kwietnia 2022

Zabawa pieski szczekają

Dnia 31.03.2022 do grupy Zuchów zawitała Pani Anna Hrycyszyn, autorka opowiadań dla dzieci.

Przeczytała piękne i wzruszające opowiadanie pt:Pies o dziwnym imieniu. Dzieci z zaciekawieniem słuchały opowiadania i chętnie uczestniczyły w odpowiedziach dotyczących treści opowiadania.Brały również udział w zabawach ruchowych prowadzonych przez gościa. Na koniec wykonały pracę plastyczną,którą przedstawią w teatrzyku kamishibaj własnoręcznie zrobionym przez Panią Anię.

Pieski turlają się
Pieski przytulają się
Teatrzyk kamishibaj
Praca plastyczna Bartusia
Wspólne zdjęcie z Panią Anią

Inne artykuły z tej kategorii:

Język angielski „Zuchy” – maj (tydzień 4)

Język angielski „Zuchy” – maj (tydzień 4)

Temat: "The Very Hungry Caterpillar" 1 (Bardzo Głodna gąsienica 1) piosenka "Days of the week" Reader's Corner - "The Very Hungry Caterpillar" 1 (przypomnienie poznanego słownictwa i nauka nowego; wysłuchanie i obejrzenie historyjki E. Carle "The Very Hungry...

czytaj dalej
Język angielski „Zuchy” – maj (tydzień 4)

Język angielski „Zuchy” – maj (tydzień 4)

Temat: "Days of the week" (Dni tygodnia) piosenka "Spring" nauka nazw dni tygodnia piosenka "Days of the week" wykonanie ćwiczeń: układanie w kolejności propozycje zabaw (Instrukcje zamieszczam również w języku polskim, ale proszę w miarę możliwości o przeczytanie...

czytaj dalej
Język angielski  „Zuchy” – maj (tydzień 3)

Język angielski „Zuchy” – maj (tydzień 3)

Temat: "Insects and bugs - revision" (Owady i robaczki- powtórzenie) piosenka: "Hello" przypomnienie słownictwa: owady i robaczki (poznane w zeszłym roku) wykonanie ćwiczeć: zapamiętywanie, łączenie, piosenka "Walking, walking" (Instrukcje zamieszczam również w języku...

czytaj dalej
Skip to content