Dzień Wiosny w grupie Zuchy

27 marca 2022

Grupowe zdjęcie z Marzanną

21.03.22 w Zuchach przywitaliśmy wiosnę piosenką i wierszykiem i pożegnaliśmy zimę wychodząc na rynek w Tarnowskich Górach. Utopiliśmy naszą Marzannę w przygotowanym basenie. Dzieci brały udział w zabawach ruchowych z prowadzącym animatorem. Na koniec stanęliśmy do wspólnego zdjęcia ze strażakami z Ochotniczej Straży Pożarnej.

Wychodzimy na spacer na rynek
Jesteśmy zwarci i gotowi
Oto nasza Marzanna
Jesteśmy na rynku i czekamy na naszą kolej zatopienia Marzanny
Wspólne zabawy na powitanie Wiosny

Inne artykuły z tej kategorii:

Język angielski „Zuchy” – maj (tydzień 4)

Język angielski „Zuchy” – maj (tydzień 4)

Temat: "The Very Hungry Caterpillar" 1 (Bardzo Głodna gąsienica 1) piosenka "Days of the week" Reader's Corner - "The Very Hungry Caterpillar" 1 (przypomnienie poznanego słownictwa i nauka nowego; wysłuchanie i obejrzenie historyjki E. Carle "The Very Hungry...

czytaj dalej
Język angielski „Zuchy” – maj (tydzień 4)

Język angielski „Zuchy” – maj (tydzień 4)

Temat: "Days of the week" (Dni tygodnia) piosenka "Spring" nauka nazw dni tygodnia piosenka "Days of the week" wykonanie ćwiczeń: układanie w kolejności propozycje zabaw (Instrukcje zamieszczam również w języku polskim, ale proszę w miarę możliwości o przeczytanie...

czytaj dalej
Język angielski  „Zuchy” – maj (tydzień 3)

Język angielski „Zuchy” – maj (tydzień 3)

Temat: "Insects and bugs - revision" (Owady i robaczki- powtórzenie) piosenka: "Hello" przypomnienie słownictwa: owady i robaczki (poznane w zeszłym roku) wykonanie ćwiczeć: zapamiętywanie, łączenie, piosenka "Walking, walking" (Instrukcje zamieszczam również w języku...

czytaj dalej
Skip to content