Dzień Postaci z Bajek

5 listopada 2019

Było bajecznie…

5 listopada Pszczółki obchodziły Dzień Postaci z Bajek. Dzieci przebrały się w bohaterów z ulubionych bajek. Mogliśmy podziwiać Supermenów, Spidermena, Calineczkę, Myszkę Minnie, Księżniczki, Czerwonego Kapturka, Wilka, Żyrafę, Boba Budowniczego i wiele innych ciekawych postaci. Pszczółki chętnie brały udział w różnych konkursach, odgadywały zagadki związane z bajkami.

Następnie odbył się bal, na którym dzieci wyśmienicie się bawiły. Na zakończenie był słodki poczęstunek.

Inne artykuły z tej kategorii:

Szanowni Rodzice

Szanowni Rodzice

W dniach 27.05,2021 (grupy starsze), 28.05.2021 (grupy młodsze) planujemy wycieczkę dla dzieci z okazji Dnia Dziecka do Wioski Indiańskiej w Karachowicach. Koszt wycieczki chcemy sfinansować z wpłat Rady Rodziców. W związku z powyższym prosimy Rodziców o uregulowanie...

czytaj dalej
Dyżur wakacyjny

Dyżur wakacyjny

Dyżur wakacyjny przedszkole pełni w miesiącu lipcu 2021r. Zainteresowanych rodziców prosimy o wypełnienie wniosku i złożenie w terminie do 31 maja 2021 r drogą elektroniczną na adres e-mail: przedszkole2tg@op.pl lub osobiście. wniosek-_dyzur_2021Pobierz

czytaj dalej
Skip to content