Dzień Postaci z Bajek

5 listopada 2019

Było bajecznie…

5 listopada Pszczółki obchodziły Dzień Postaci z Bajek. Dzieci przebrały się w bohaterów z ulubionych bajek. Mogliśmy podziwiać Supermenów, Spidermena, Calineczkę, Myszkę Minnie, Księżniczki, Czerwonego Kapturka, Wilka, Żyrafę, Boba Budowniczego i wiele innych ciekawych postaci. Pszczółki chętnie brały udział w różnych konkursach, odgadywały zagadki związane z bajkami.

Następnie odbył się bal, na którym dzieci wyśmienicie się bawiły. Na zakończenie był słodki poczęstunek.

Inne artykuły z tej kategorii:

Ogłoszenie

Ogłoszenie

Szanowni Państwo Dnia 01.09.2021 rozpoczynamy rok szkolny 2021/2022. Bardzo prosimy Państwa o przestrzeganie i stosowanie zasad bezpieczeństwa: 1.Do przedszkola z dzieckiem wchodzi  tylko jeden rodzic lub opiekun prawny. 2. Przypominamy o obowiązku...

czytaj dalej
Wirtualny spacer

Wirtualny spacer

Szanowni Rodzice, w trosce o Państwa bezpieczeństwo podjęliśmy decyzję o nieorganizowaniu w tym roku dni adaptacyjnych dla nowoprzyjętych dzieci, dlatego zapraszamy na "wirtualny spacer" po naszym przedszkolu. W zamieszczonym filmie zobaczą Państwo sale, w których...

czytaj dalej
Czujnik smogu AIRLY w Przedszkolu nr 2

Czujnik smogu AIRLY w Przedszkolu nr 2

Serdecznie dziękujemy Pani Krystynie Kosmala, Staroście Powiatu Tarnogórskiego, za piekny prezent w postaci czujnika, który będzie nam pozwalał na baczną obserwację otaczającej nas aury oraz jakości powietrza na zewnątrz. Dzięki czujnikowi będziemy mogli wybrać...

czytaj dalej
Skip to content