Dzień Pizzy w Zuchach

30 stycznia 2022

28.01.2022 w grupie Zuchów świętowaliśmy Dzień Pizzy

Było wesoło i smacznie. Dzieci zaczęły świętować z dużą energią uczestnicząc w zabawach ruchowych aby przejść do kolejnego punktu dnia czyli zapoznania się z produktami których użyją do przygotowania głównego dania dnia PIZZY a następnie kosztowania przygotowanej własnoręcznie pizzy.

zabawa z chustą animacyjną
Dzieci zamieniły się w warzywa i wymienione chowają się pod chustą
Ale nam wesoło
Prawie wszystkie warzywa się schowały
A teraz pizza
Przygotowania ketchup,ser szynka, ser
zapracowany Bartuś
wspaniali kucharze
zadowolone kuchareczki
Ale będzie pyszna pizza
A teraz kolejka do pizzy w kształcie ślimaczków mniam mniam
Kolejki ciąg dalszy chyba smakuje

Inne artykuły z tej kategorii:

Język angielski „Zuchy” – maj (tydzień 4)

Język angielski „Zuchy” – maj (tydzień 4)

Temat: "The Very Hungry Caterpillar" 1 (Bardzo Głodna gąsienica 1) piosenka "Days of the week" Reader's Corner - "The Very Hungry Caterpillar" 1 (przypomnienie poznanego słownictwa i nauka nowego; wysłuchanie i obejrzenie historyjki E. Carle "The Very Hungry...

czytaj dalej
Język angielski „Zuchy” – maj (tydzień 4)

Język angielski „Zuchy” – maj (tydzień 4)

Temat: "Days of the week" (Dni tygodnia) piosenka "Spring" nauka nazw dni tygodnia piosenka "Days of the week" wykonanie ćwiczeń: układanie w kolejności propozycje zabaw (Instrukcje zamieszczam również w języku polskim, ale proszę w miarę możliwości o przeczytanie...

czytaj dalej
Język angielski  „Zuchy” – maj (tydzień 3)

Język angielski „Zuchy” – maj (tydzień 3)

Temat: "Insects and bugs - revision" (Owady i robaczki- powtórzenie) piosenka: "Hello" przypomnienie słownictwa: owady i robaczki (poznane w zeszłym roku) wykonanie ćwiczeć: zapamiętywanie, łączenie, piosenka "Walking, walking" (Instrukcje zamieszczam również w języku...

czytaj dalej
Skip to content