Dzień Pizzy

9 stycznia 2022

W dniu 17 stycznia obchodzimy Światowy Dzień Pizzy.

Będziemy w tym dniu w naszej grupie wypiekać pyszne aromatyczne pizze.

Pizza, Plate, Food, Cheese, Lunch

Inne artykuły z tej kategorii:

Wigilijka

Wigilijka

22 grudnia pełni oczekiwań na Święta zasiedliśmy do uroczyście udekorowanego stołu i zjedliśmy uroczysty obiad. Wigilijka składała się z tradycyjnych potraw: barszczyku, kapusty, rybki i makówek. Wspólne kolędowanie uświetniło uroczystość.

czytaj dalej
Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Była to okazja do zaprezentowania swojej kochanej przytulanki. Kreatywność dzieci była zaskakująca. Odwiedzili nas poza misiami pluszowe węże, żółwie i inne pluszowe stworzenia. Zabawa była fantastyczna.

czytaj dalej
Warsztaty gry na bębnach i instrumentach etnicznych

Warsztaty gry na bębnach i instrumentach etnicznych

Dnia 17.11.2021 r. (tj. środa) w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty gry na bębnach i instrumentach etnicznych. Dzieci stworzyli zespół muzyczny i każdy grał na własnym bębnie DJEMBE. Zajęcia były bardzo pouczające i ciekawe. Okazało się, że "mamy rytm i mamy...

czytaj dalej
Skip to content