Dzień Pizzy

31 stycznia 2021

Co dziś robić będziemy zaraz się dowiecie

Gdy zagadkę usłyszaną dobrze odgadniecie:

Zamawiamy ją dużą lub małą

Z przeróżnymi składnikami podaną

A okrągły kształt ten dania

Zachęca nas do zjadania

9 lutego Starszacy zamienią się we włoskich mistrzów kuchni. Wtedy właśnie organizujemy Święto Pizzy

Zagadka - pizza Agata Dziechciarczyk Dzień Pizzy Wierszyki Wierszyki (Dzień Pizzy) Zagadki (Wierszyki)

Inne artykuły z tej kategorii:

WAKACYJNY BAL !

WAKACYJNY BAL !

Koniec roku pożegnamy nietypowo, bo – WAKACYJNYM BALEM, który odbył się 25 czerwca 2021r. W tym dniu obowiązują tylko wakacyjne stroje (okulary przeciwsłoneczne, czapki, kapelusze, stroje kąpielowe itp.) i oczywiście wakacyjny nastrój. Nie zabraknie słodkiego...

czytaj dalej
WYCIECZKA !

WYCIECZKA !

Kto z nas dorosłych nie marzył o tym, aby być Indianinem, kowbojem, Indianką, postrzelać z łuku, posłuchać legend i historii życia Indian?Taką okazję mają teraz dzieci z grupy ZUCHÓW I STARSZAKÓW, które w dniu27.05.2021r. (tj. czwartek),pojadą na wycieczkę z okazji...

czytaj dalej
Skip to content