DZIEŃ KOBIET.

mar 8, 2024

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. 8 marca 2024 r. odbyła się w KRASNALCH uroczystość z tej okazji. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. W tym szczególnym dniu Zosia i Emilka otrzymały serdeczne życzenia, kwiaty, korony i upominki- tym samym zamieniając w prawdziwe księżniczki. Chłopcy złożyli życzenia, tradycyjnie zaśpiewali swoim koleżankom uroczyste „100 lat”. Wiele radości sprawiły dzieciom przygotowane z tej okazji zabawy i konkurencje. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło spędzonym czasie. Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszej grupie, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych. Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują chłopcom za piękne życzenia.