„Dzień górnika”

5 grudnia 2021

2 grudnia 2021 r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu „Dzień Górnika”. W związku z tym odwiedzili nas specjalni goście: dwóch Panów górników i Pani ślązaczka. Dzieci poszerzyły swoją wiedzę na temat związany z pracą górnika, zaśpiewały piosenki, zatańczyły taniec oraz wręczyły prezenty. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego spotkania.

Inne artykuły z tej kategorii:

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 21 stycznia 2022 r. (piątek) odbędzie się w naszej grupie nagranie programu artystycznego z okazji Dnia Babci i Dziadka. Bardzo proszę, aby dzieci w tym dniu były ubrane w odświętny strój.

czytaj dalej
Świąteczny czas…

Świąteczny czas…

Boże Narodzenie to najpiękniejsze święta, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta, którym towarzyszy zawsze niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Dnia 22 grudnia w naszej grupie odbyła się wigilia. Również z tej okazji nasze kochane maluszki...

czytaj dalej
Skip to content