DZIEŃ DZIECKA!

1 czerwca 2021

,,Uśmiech dziecka największym skarbem…”

Staramy się, aby każdy dzień spędzony w przedszkolu był dla dzieci ciekawy. Jednakże co roku to właśnie 1 czerwca jest nadzwyczajnie ważny. Z okazji Dnia Dziecka dzieci czują się wyjątkowo, a wszyscy dorośli chcą im sprawić radość. Nie inaczej było w naszym przedszkolu. Od samego rana na ZUCHÓW czekało wiele atrakcji. Po spotkaniu z kolegami w salach dzieci zgodnie z założeniami tego wspaniałego dnia wybrały się do kina na bajkę „Co w duszy gra?”. Uczestniczyły w różnego rodzaju zabawach, którym towarzyszyły beztroska radość i zaraźliwy śmiech. Tego dnia nie mogło zabraknąć słodkiej niespodzianki w postaci przepysznych gofrów samodzielnie wykonanych przez każdego ZUCHA. Na zakończenie tego wesołego i pełnego wrażeń dnia, każdy przedszkolak zabrał do domu prezent, którym zapewne i cieszył się razem z rodzicami.

 Drogie ZUCHY!

Życzę Wam  z okazji Waszego Święta wielu niespodzianek i przygód, dziecięcej wiary w rzeczy niemożliwe, wesołej zabawy, pięknych bajek na dobranoc, kolorowych snów, butów siedmiomilowych, gwiazdki z nieba, moc uśmiechu i radości, szczęścia, zdrowia, pomyślności. Niech każdy Wasz dzień będzie fantastyczną przygodą, pełną inspirujących wydarzeń.  Życzę wszystkim ZUCHOM, aby ich dzieciństwo było jak najlepsze i  trwało jak najdłużej. p.Karolina

Inne artykuły z tej kategorii:

UDANYCH WAKACJI!

UDANYCH WAKACJI!

Drodzy Rodzice! Dziękuje Wam za wspólnie spędzony rok, współpracę, pomoc i zaangażowanie na rzecz przedszkola oraz wkład pracy włożony w edukację zdalną waszych pociech. Życzę, byście w tych letnich, wakacyjnych miesiącach znaleźli chwilę na rodzinny wypoczynek, na...

czytaj dalej
WAKACYJNY BAL!

WAKACYJNY BAL!

Dnia 25 czerwca 2021r. ZUCHY I STARSZACY pożegnali przedszkole nietypowo, bo WAKACYJNYM BALEM. Były  tańce, konkursy i wesoła zabawa, a na koniec dla ochłody pyszne i smaczne lody, każdy mógł wybrać swój ulubiony smak. Tego dnia na każdej buzi gościł uśmiech... To był...

czytaj dalej
DZIEŃ TATY!

DZIEŃ TATY!

Od Ciebie chcę się uczyć tego, jakim człowiekiem będę jutro. Wszystkiego najlepszego w dniu Twojego Święta TATO życzą ZUCHY.

czytaj dalej
Skip to content