DZIEŃ CHŁOPAKA.

wrz 30, 2021

30 września 2021 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka. W tym dniu na STARSZAKÓW czekało mnóstwo atrakcji. Nasi chłopcy zamienili się w Supermenów, bo w naszej grupie wszyscy super chłopakami są. Zabawa rozpoczęła się od wspólnych tańców przy przedszkolnych piosenkach, następnie nadszedł czas na zabawy te indywidualne i drużynowe, nie obyło się bez rywalizacji, która zakończyła się remisem. Na koniec dziewczynki wręczyły chłopcom dyplomy i medale. Następnie przyszedł czas na słodki poczęstunek własnoręcznie przygotowany przez STRASZAKÓW. Upiekliśmy pyszne ciasteczka, następnie pięknie je udekorowaliśmy no i…. zjedliśmy. Wszystkim chłopcom, tym małym i tym dużym – życzymy samych słodkich i słonecznych dni!

Dzień Chłopaka | Przedszkole "BAJKA" w Gostyniu.