Dzień Babci i Dziadka.

28 stycznia 2022

Dnia 28 stycznia 2022r. z małym opóźnieniem (z powodu kwarantanny i niskiej frekwencji) odbył się w grupie STARSZAKÓW Dzień Babci i Dziadka.

Kochane Babcie i Drodzy Dziadkowie!

W tym roku po raz kolejny nie możemy zaprosić Was do Przedszkola, aby złożyć Wam życzenia, zaśpiewać piosenki i recytować wiersze. Ale to nie oznacza, że o Was zapomnieliśmy. Możemy, jednak przesłać Wam, za pośrednictwem internetu, nasze najszczersze życzenia zdrowia, szczęścia i pociechy z wnuków. Mamy również przyjemność zaprezentować program artystyczny, który STARSZACY przygotowali z okazji Waszego Święta.

Zapraszamy do obejrzenia filmów (przesłane rodzicom za pośrednictwem WhatsAppa ze względu na zbyt dużą wielkość) i galerii zdjęć z przygotowań.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Inne artykuły z tej kategorii:

Język angielski  „Starszacy” – maj (tydzień 4)

Język angielski „Starszacy” – maj (tydzień 4)

Temat: "Vehicles"- vocabulary (Słownictwo "pojazdy") + lekcja cyfrowa "English Play Box" piosenka: "How's the weather?" poznanie nowego słownictwa związanego z transportem (pojazdy) wykonanie ćwiczeń: zapamiętywanie English Play Box 3: Rozdział 7 "Jedziemy w świat"...

czytaj dalej
Język angielski  „Starszacy” – maj (tydzień 3)

Język angielski „Starszacy” – maj (tydzień 3)

Temat: "On the farm - picture story" (Na farmie - historyjka obrazkowa) - lekcja cyfrowa "English Play Box" piosenka "I wake up" wykonanie ćwiczeń: memory English Play Box 3: Rozdział 6 "Na Wsi" Lekcja 3 - po zalogowaniu się, należy wybrać lekcje cyfrowe, Play Box 3,...

czytaj dalej
Dzień Mamy

Dzień Mamy

Drodzy rodzice, dnia 26 maja w czwartek w naszej grupie odbędzie się nagranie występu z okazji Dnia Mamy. Bardzo proszę, aby dzieci w tym dniu były odświętnie ubrane.

czytaj dalej
Skip to content