Dzień Babci i Dziadka.

sty 28, 2022

Dnia 28 stycznia 2022r. z małym opóźnieniem (z powodu kwarantanny i niskiej frekwencji) odbył się w grupie STARSZAKÓW Dzień Babci i Dziadka.

Kochane Babcie i Drodzy Dziadkowie!

W tym roku po raz kolejny nie możemy zaprosić Was do Przedszkola, aby złożyć Wam życzenia, zaśpiewać piosenki i recytować wiersze. Ale to nie oznacza, że o Was zapomnieliśmy. Możemy, jednak przesłać Wam, za pośrednictwem internetu, nasze najszczersze życzenia zdrowia, szczęścia i pociechy z wnuków. Mamy również przyjemność zaprezentować program artystyczny, który STARSZACY przygotowali z okazji Waszego Święta.

Zapraszamy do obejrzenia filmów (przesłane rodzicom za pośrednictwem WhatsAppa ze względu na zbyt dużą wielkość) i galerii zdjęć z przygotowań.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Skip to content