DZIEŃ BABCI I DZIADKA !

21 stycznia 2021

Kochane Babcie i Drodzy Dziadkowie!

W tym roku nie możemy zaprosić Was do Przedszkola, aby złożyć Wam życzenia, zaśpiewać piosenki i recytować wiersze. Ale to nie oznacza, że o Was zapomnieliśmy. Możemy, jednak przesłać Wam, za pośrednictwem internetu, nasze najszczersze życzenia zdrowia, szczęścia i pociechy z wnuków. Mamy również przyjemność zaprezentować program artystyczny, który Zuchy przygotowały z okazji Waszego Święta.

Zapraszamy do obejrzenia filmów (przesłane rodzicom za pośrednictwem WhatsAppa ze względu na zbyt dużą wielkość) i galerii zdjęć z przygotowań.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Inne artykuły z tej kategorii:

UDANYCH WAKACJI!

UDANYCH WAKACJI!

Drodzy Rodzice! Dziękuje Wam za wspólnie spędzony rok, współpracę, pomoc i zaangażowanie na rzecz przedszkola oraz wkład pracy włożony w edukację zdalną waszych pociech. Życzę, byście w tych letnich, wakacyjnych miesiącach znaleźli chwilę na rodzinny wypoczynek, na...

czytaj dalej
WAKACYJNY BAL!

WAKACYJNY BAL!

Dnia 25 czerwca 2021r. ZUCHY I STARSZACY pożegnali przedszkole nietypowo, bo WAKACYJNYM BALEM. Były  tańce, konkursy i wesoła zabawa, a na koniec dla ochłody pyszne i smaczne lody, każdy mógł wybrać swój ulubiony smak. Tego dnia na każdej buzi gościł uśmiech... To był...

czytaj dalej
DZIEŃ TATY!

DZIEŃ TATY!

Od Ciebie chcę się uczyć tego, jakim człowiekiem będę jutro. Wszystkiego najlepszego w dniu Twojego Święta TATO życzą ZUCHY.

czytaj dalej
Skip to content