DRODZY RODZICE

27 marca 2020

Szanowni Rodzice dnia 30.03.2020 ( tj.poniedziałek) w godzinach od 10:00 do 12.30 zapraszamy rodziców STARSZAKÓW po odbiór książek i kart pracy.

W celu utrzymania kontaktu z Państwem został utworzony mail grupowy. Mogą Państwo kontaktować się w razie potrzeby przez niego oraz prosimy o wysyłanie prac plastycznych, które będziemy udostępniać na stronie naszej grupy.

Nasz mail to : starszacy2020@interia.pl

Serdecznie pozdrawiamy i życzymy dużo zdrówka. Joanna Wojtasiak, Katarzyna Styczeń- Kaźmierczak

Inne artykuły z tej kategorii:

UWAGA!

UWAGA!

DRODZY RODZICE. SERDECZNIE ZAPRASZAM NA ZEBRANIE GRUPOWE, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ DNIA 3.09 (CZWARTEK) O GODZINIE 17:00 W SALI STARSZAKÓW. W ZEBRANIU MOŻE UCZESTNICZYĆ PO JEDNYM RODZICU (OPIEKUNIE) DO JEDNEGO DZIECKA. PODCZAS SPOTKANIA OBOWIĄZUJE MASECZKA ZASŁANIAJĄCA USTA...

czytaj dalej
Skip to content