Do widzenia „Pszczółki” 2019/2020

31 sierpnia 2020

Drodzy Rodzice i Kochane Dzieci,

w związku z zaistniałą sytuacją wynikającą ze zmiany pracy, pragnę podziękować za każde miłe słowo, wspólne rozmowy, uśmiech, życzliwość, wsparcie i zaangażowanie w sprawy naszej grupy. Dzieciom dziękuję za to, że dały mi radość i natchnienie do codziennej pracy i pozwoliły cieszyć się z naszych wspólnych sukcesów.

Wasza wychowawczyni,

Beata Kusińska

Inne artykuły z tej kategorii:

UDANYCH WAKACJI!

UDANYCH WAKACJI!

Drodzy Rodzice! Dziękuje Wam za wspólnie spędzony rok, współpracę, pomoc i zaangażowanie na rzecz przedszkola oraz wkład pracy włożony w edukację zdalną waszych pociech. Życzę, byście w tych letnich, wakacyjnych miesiącach znaleźli chwilę na rodzinny wypoczynek, na...

czytaj dalej
WAKACYJNY BAL!

WAKACYJNY BAL!

Dnia 25 czerwca 2021r. ZUCHY I STARSZACY pożegnali przedszkole nietypowo, bo WAKACYJNYM BALEM. Były  tańce, konkursy i wesoła zabawa, a na koniec dla ochłody pyszne i smaczne lody, każdy mógł wybrać swój ulubiony smak. Tego dnia na każdej buzi gościł uśmiech... To był...

czytaj dalej
DZIEŃ TATY!

DZIEŃ TATY!

Od Ciebie chcę się uczyć tego, jakim człowiekiem będę jutro. Wszystkiego najlepszego w dniu Twojego Święta TATO życzą ZUCHY.

czytaj dalej
Skip to content