Dbajmy o naszą planetę

kula ziemska w dłoniach

16 kwietnia 2020

Witam Was Dzieci w czwartkowy poranek!

Czy już wiecie, jak możecie pomóc naszej planecie Ziemi? Jeśli nie, to chętnie wam podpowiem!

Nie zaśmiecajmy Ziemi, nie wyrzucajmy śmieci gdzie popadnie, wrzucajmy je tylko do odpowiednich pojemników!!! Możesz to robić nawet w twoim domu!

Poproś Rodziców o przeczytanie fragmentu wiersza pt. Lepsza planeta Pawła Gołucha:

Sam już nie wiem, co mam robić, kiedy wszyscy straszą wkoło, że jak klimat się ociepli, to nam będzie niewesoło. Że przez jakieś straszne „smoki?” oddychanie jest niezdrowe! A gdzie tylko nie popatrzeć, leżą śmieci plastikowe!

Wysłuchaj również piosenki pt. „Tak pięknie by mogło być”. Jutro Wam podpowiem, kto może pomagać dzieciom w porządkach! Do zobaczenia jutro! Pa!

Inne artykuły z tej kategorii:

Język angielski  „Pszczółki” – luty (tydzień 2,3)

Język angielski „Pszczółki” – luty (tydzień 2,3)

Temat: 'Are you hungry?' (Czy jesteś głodny?) przypomnienie słownictwa związanego z jedzeniem wysłuchanie i zaśpiewanie piosenki 'Are you hungry?' wykonanie ćwiczeń: zapamiętywanie, układanie obrazków w kolejności. (Instrukcje zamieszczam również w języku polskim, ale...

czytaj dalej
Informacja dla Rodziców

Informacja dla Rodziców

Drodzy Rodzice, informuję, że Mikołaj w grupie "Pszczółek" odbędzie się 02.12.2020 r., bardzo proszę aby w tym dniu dzieci były ubrane w kolorach: biały, czerwony oraz zielony. Na prośbę Rodziców będą wykonywane zdjęcia ze Św. Mikołajem. Natomiast Wigilia grupowa...

czytaj dalej
Skip to content