Codzienne czynności – słowniczek

dzieci wykonujące różne codzienne czynności

5 czerwca 2020

Słownictwo: I wake up. (Budzę się.), I wash my face. (Myję twarz.), I brush my teeth. (Myję zęby.), I comb my hair. (Czeszę włosy.), I eat breakfast. (Jem śniadanie.), I go to school. (Idę do szkoły.)

dizewczynka przeciągająca się w łóżku
I WAKE UP.
chłopiec myjący twarz
I WASH MY FACE.
dziewczynka myjąca zęby
I BRUSH MY TEETH.
chłopiec czeszący włosy
I COMB MY HAIR.
dziewczynka jedząca śniadanie
I EAT BREAKFAST.
dziecko, które przyjechało szkolnym autobusem pod budynek szkoły
I GO TO SCHOOL.

Obrazki: classroomclipart.com

Audio: ttsmp3.com

Dziewczyna plik wektorowy utworzone przez brgfx – pl.freepik.com

Inne artykuły z tej kategorii:

Halloween (1) – słowniczek

Halloween (1) – słowniczek

Słownictwo: pumpkin (dynia), witch (czarownica), ghost (duch), monster (potwór), black cat (czarny kot). PUMPKIN WITCH GHOST MONSTER BLACK CAT Obrazki: clker.com Audio: ttsmp3.com

czytaj dalej
Autobus – słowniczek

Autobus – słowniczek

Słownictwo: bus (autobus), wheel (koła), door (drzwi), wipers (wycieraczki), horn (klakson), engine (silnik), bell (dzwonek). BUS WHEEL DOOR WIPERS HORN ENGINE BELL Obrazki: clker.com Audio: ttsmp3.com Tło plik wektorowy utworzone przez cornecoba -...

czytaj dalej
Happy Easter 2021

Happy Easter 2021

Dear Kids and Parents, I would like to wish you Happy Easter, lots of presents from the Easter Bunny and lots of Easter Eggs in your Easter Baskets. If you want to see how children in Great Britain celebrate Easter, click the button below. Drogie Dzieci i Rodzice,...

czytaj dalej
Skip to content