Chronimy się przed wirusami.

6 marca 2021

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną dzieci uczestniczyły w akcji informacyjno – edukacyjnej „Wirusoochrona”. Podczas całego cyklu zajęć dowiedziały się jak zapobiegać przenoszeniu się wirusów (szczególnie wirusa grypy i koronawirusa). Dowiedziały się, jak ważne jest dbanie o czystość i higienę oraz utrwalały umiejętność prawidłowego mycia rąk. Była bajka, piosenki, zabawy ruchowe, a także prace plastyczne.

Inne artykuły z tej kategorii:

Wakacje.

Wakacje.

Na wakacje pojedziemy,ja nad morze, a gdzie ty?– Ja zostanę w naszym mieście,a kto jeszcze? Może wy? Ja pojadę pewnie w góry,bo tam swoją ciocię mam.A ja będę z tatą na wsi,bo mój dziadzio mieszka tam. Kończy się rok przedszkolny. Każdy z utęsknieniem czeka na wakacje...

czytaj dalej
Statki.

Statki.

W tym tygodniu temat kompleksowy naszych zajęć to: "Co pływa, jeździ, lata..." W czasie czwartkowych zajęć bawiliśmy się kolorowymi statkami, zrobionymi z papieru. Liczyliśmy statki, rozróżnialiśmy kolory i wielkość statków. Później nasze statki włożyliśmy do dużej...

czytaj dalej
Na placu zabaw.

Na placu zabaw.

Byliśmy na spacerze w parku. Jest tam plac zabaw inny niż na naszym podwórku, więc dzieci chętnie skorzystały ze znajdujących się tam sprzętów: kręciły się na karuzeli, zjeżdżały na zjeżdżalni, wspinały się.... Dzieci bawiły się bezpiecznie i zadowolone wróciły do...

czytaj dalej
Skip to content