Bardzo Głodna Gąsienica – słowniczek

Bardzo Głodna Gąsienica

6 maja 2020

Słownictwo: moon (księżyc), sun (słońce), egg (jajko), leaf (liść), , caterpillar (gąsienica), apple (jabłko), pear (gruszka), plum (śliwka), strawberry (truskawka), orange (pomarańcza), ice cream (lód), watermelon (arbuz), sausage (kiełbaska), salami (salami), pickle (ogórek konserwowy), cheese (ser), cherry pie (placek z wiśniami), chocolate cake (ciasto czekoladowe), lollipop (lizak), cupcake (babeczka z kremem), cocoon (kokon), butterfly (motyl)

tiny (malutki), big (duży), fat (gruby), hungry (głodny), slice (kawałek, plasterek)

półksiężyc i gwiazdy
MOON
słońce
SUN
jajko
EGG
zielony liść
LEAF
gąsienica
CATERPILLAR
jabłko
APPLE
gruszka
PEAR
śliwka
PLUM
truskawka
STRAWBERRY
pomarańcza
ORANGE
arbuz
WATERMELON
kawałek toru czekoladowego
CHOCOLATE CAKE
kawałek żółtego sera
CHEESE
lód w wafelku
ICE CREAM
kiełbasa na talerzu
SAUSAGE
lizak
LOLLIPOP
placek z wiśniami
CHERRY PIE
babeczka z kremem
CUPCAKE
salami
SALAMI
ogórek konserwowy
PICKLE
kokon
COCOON
różowy motyl
BUTTERFLY

Obrazki: clker.com

Audio: ttsmp3.com

Inne artykuły z tej kategorii:

Halloween (1) – słowniczek

Halloween (1) – słowniczek

Słownictwo: pumpkin (dynia), witch (czarownica), ghost (duch), monster (potwór), black cat (czarny kot). PUMPKIN WITCH GHOST MONSTER BLACK CAT Obrazki: clker.com Audio: ttsmp3.com

czytaj dalej
Autobus – słowniczek

Autobus – słowniczek

Słownictwo: bus (autobus), wheel (koła), door (drzwi), wipers (wycieraczki), horn (klakson), engine (silnik), bell (dzwonek). BUS WHEEL DOOR WIPERS HORN ENGINE BELL Obrazki: clker.com Audio: ttsmp3.com Tło plik wektorowy utworzone przez cornecoba -...

czytaj dalej
Happy Easter 2021

Happy Easter 2021

Dear Kids and Parents, I would like to wish you Happy Easter, lots of presents from the Easter Bunny and lots of Easter Eggs in your Easter Baskets. If you want to see how children in Great Britain celebrate Easter, click the button below. Drogie Dzieci i Rodzice,...

czytaj dalej
Skip to content