Barbórka w przedszkolu

mężczyzna w mundurze górniczym i kobieta w tradycyjnym śląskim stroju

4 grudnia 2019

W dniu 3.12.2019 w naszym przedszkolu odbyła się Barbórka. Na tej uroczystości gościliśmy Górnika oraz Ślązaczkę. Goście opowiedzieli nam o swoich ubiorach oraz o ciężkiej pracy w kopalni. Dzieci odśpiewały gościom Sto Lat i wręczyły piękne upominki. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i składamy najpiękniejsze życzenia Górnikom z okazji ich święta oraz wszystkim Barbarą w dniu imienin.

Inne artykuły z tej kategorii:

Ogłoszenie

Ogłoszenie

Szanowni Państwo Dnia 01.09.2021 rozpoczynamy rok szkolny 2021/2022. Bardzo prosimy Państwa o przestrzeganie i stosowanie zasad bezpieczeństwa: 1.Do przedszkola z dzieckiem wchodzi  tylko jeden rodzic lub opiekun prawny. 2. Przypominamy o obowiązku...

czytaj dalej
Wirtualny spacer

Wirtualny spacer

Szanowni Rodzice, w trosce o Państwa bezpieczeństwo podjęliśmy decyzję o nieorganizowaniu w tym roku dni adaptacyjnych dla nowoprzyjętych dzieci, dlatego zapraszamy na "wirtualny spacer" po naszym przedszkolu. W zamieszczonym filmie zobaczą Państwo sale, w których...

czytaj dalej
Czujnik smogu AIRLY w Przedszkolu nr 2

Czujnik smogu AIRLY w Przedszkolu nr 2

Serdecznie dziękujemy Pani Krystynie Kosmala, Staroście Powiatu Tarnogórskiego, za piekny prezent w postaci czujnika, który będzie nam pozwalał na baczną obserwację otaczającej nas aury oraz jakości powietrza na zewnątrz. Dzięki czujnikowi będziemy mogli wybrać...

czytaj dalej
Skip to content