BAL KARNAWAŁOWY

13 stycznia 2022

Bal karnawałowy zbliża się do nas wielkimi krokami,.. Jednak, aby na ten bal się dostać, trzeba dwóm warunkom sprostać: być wesołym niesłychanie oraz piękne mieć przebranie 🙂 DZIEŃ BALU: 04 LUTY 2022 (PIĄTEK). Prosimy o przyniesienie darów stołu (kruchych ciasteczek, słonych przekąsek, soczków).

Inne artykuły z tej kategorii:

CZARODZIEJSKI OŁÓWEK.

CZARODZIEJSKI OŁÓWEK.

Dnia 24 stycznia 2022 r. tj. poniedziałek STARSZACY wraz z ZUCHAMI udają się na wycieczkę do Centrum Kultury Karolinka w Radzionkowie na przedstawienie teatralne TEATRU WROCŁAWSKIEGO IN ART pt. "Czarodziejski ołówek". Przedstawienie rozpoczyna się o 10.10. Koszt...

czytaj dalej
DZIEŃ BABCI I DZIADKA.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA.

W dniu 21.01.2022 r. (tj. piątek) STARSZACY będą nagrywać piosenki oraz życzenia z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA. Bardzo proszę, aby dzieci w tym dniu przyszły do przedszkola ubrane odświętnie.

czytaj dalej
Skip to content